lt  en  ru  


 
 
ŠVENTĖS » Klausimai ir atsakymai
 1. Kokios laisvos vestuvėms datos iš kurių galima pasirinkti?
  1. Rezervuotos datos:2020 m. dar didelis pasirinkimas.
 2. Kokiam skaičiui žmonių galima organizuoti pobūvį kaimo turizmo sodyboje? Kiek salių ir kokie stalų sustatymo variantai iš kurių galiu rinktis 06-09 mėn.?
  1. Pagrindinė pobūvio salė  - tai terasa po europaviljonu. Apvalūs stalai, diametras 180cm, susėdimas po  8-10 vietų. Iš viso 5 stalai pobūviui 40-50 asmenų. Yra galimybė statyti stalus ivairiais išdėstymais. Statant ir stačiakampius stalus, kad svečiai sedėtų bendrai, galimybė susodinti iki 60 asmenų. 
  2. Panoraminė salėje baras, šaldytuvas gėrimams, pritaikoma muzikantams,didžejams,šokiams, pasirodymams.
  3. Salėje prie židinio  patiekiamas saldus stalas. 
  4. Pageidaujant klijentui, lauke statoma papildoma pavėsinė alaus barui.
  5. Yra laisvo ploto lauke statyti papildomas palapines ir paviljonus.
 3. Kiek žmonių gali apgyvendinti kaimo turizmo sodyba?
  1. Vilose ir apartamentuose – iki 50(su pristatomomis lovelėmis). Palapinėse – iki 20.
 4. Kokia kaimo turizmo sodybos nuoma? Kas įeina į šią kainą? Ar yra taikoma nuolaida ne vasaros sezono metu arba nuo sekmadienio iki penktadienio? 
  1. Sodybos nuoma ,įskaitant nakvynę,penkt.-šešt., arba šešt.-sekm. - apie 1800 Eur, priklausomai nuo svečių skaičiaus. Jei užsakoma penkt.-sekm.- apie 2500 Eur. Darbo dienomis taikoma nuolaida pagal susitarimą.
 5. Kokiam kiekiui žmonių galima  organizuoti pobūvį 09- 05 mėnesiais? -   Pobūviui skiriama salė prie židinio  iki 30 sėdimų vietų prie apvalių ar kvadratinių stalų, furšetiniam stalui -iki 50 vietų, tuomet šokiams ir muzikantams - skiriama "Panoraminė"salė.
 6. Koks avansas, kada jį reikia mokėti, ar jis grąžinamas? Kokie apmokėjimo terminai visai nuomos sumai?
  1. Avansas –   30-50 % užsakymo sumos.
  2. Grąžinamas, jei užsakymas atšaukiamas likus ne mažiau kaip 120 dienų iki renginio.
  3. Mokėjimai 3 etapais. Galutinis atsiskaitymas – diena iki renginio.
 7. Ar galima atlikti vestuvių ceremoniją kaimo turizmo sodyboje? Kurioje vietoje tai vyksta? Ar galima atlikti jaunųjų sutikimą kaimo turizmo sodyboje? Kurioje vietoje tai vyksta? Kur yra jaunosios persirengimo vieta? Kiek laiko skiriama pasiruošimui? 
  1. Artimiausia bažnytinė santuokos ceremonija galima Alantos arba Balninkų bažnyčioje.Civilinę santuokos metrikaciją galima atlikti sodyboje, iškviečiant atstovus.
  2. Taip, sodyboje galima atlikti jaunųjų sutikimo ceremoniją, tam yra skirta vieta – “koplytėlė" ant ežero kranto. Žiemos metu galima ir uždarose patalpose.
  3. Jaunoji persirengia jaunųjų apartamente.
 8. Ar kaimo turizmo sodyba lengvai pasiekiama žmonėms invalido vežimėlyje, ar jie gali lengvai judėti teritorijoje?
  1. Taip, teritorijoje gali judėti laisvai. Įvažiavimas į patalpas nepritaikytas vežimėliams.
 9. Kokia vestuvių atšaukimo politika? 
  1. Vasaros sezonui 06-09, jei atšaukiamos – avansai negrąžinami.
 10. Kaip planuojama šventė lauke, jei blogos oro sąlygos? 
  1. Yra kupolas, t.y. europaviljonas, kur galima perkelti puotą.
 11. Kiek laiko galima naudoti rezervuotą pobūvio vietą? Ar yra mokesčiai, jei vieta naudojama ilgiau? Ar yra minimalus, maksimalus nuomos laikotarpis? 
  1. Para – nuo 16 val. iki kitos dienos 12-14 val. Jei yra galimybė pratęsti, mokama už papildomą laiką pagal susitarimą.
 12. Ar aš galiu išstumdyti daiktus ir dekoruoti pagal mano poreikius, ar turiu viską palikti taip kaip buvo? Ar yra dekoravimo gairės ar apribojimai? Ar galima naudoti tikras žvakes? 
  1. Jei dekoruojate patys, patalpas turite palikti tvarkingas, kokias priemėtė. Leidžiama naudoti žvakes, laikantis priešgaisrinės saugos taisyklių.
 13. Kelintą valandą vestuvių planuotojai gali patys pradėti ruoštis vestuvių dieną? Ar įmanoma viską suruošti dieną prieš? Kaip anksti galima pristatyti viską ko reikia? Kiek laiko turėsime dekoravimui? Ar kaimo turizmo sodyboje galima pagalba po šventės į kambarius, automobiilius susinešti dovanas, dekorą ir kitus daiktus? 
  1. Jei reikalinga sodyba diena prieš, už tai reikia mokėti ir rezervuoti norimą laiką iš anksto.
  2. Viskam yra skirta vieta.
 14. Kur svečiai gali saugiai palikti paltus, striukes ir kitus asmeninius daiktus? 
  1. Apgyvendinami svečai savo daiktus palieka numeriuose. Kitiems yra drabužinė, už paliktus daiktus neatsakoma, tačiau svetimi žmonės į teritoriją neįleidžiami pobūvio metu.
 15. Ar yra vietos lauke, kur svečiai gali susiburti, pasivaikščioti? Ar jos apsaugotos, šildomos? Ar yra uždara ervdė svečiams "socializuotis"? 
  1. Taip, yra įvairių erdvių: supynės, laužavietės, pasisedėjimas prie vyno rūsio, lieptas su stalais prie ežero Gruodys ir pavėsinės, lieptas ir suoliukai prie ežero Duobis, aikštelė aukurui, prie kikevieno namelio yra terasos.
 16. Ar galite rekomenduoti maitinimo įstaigą, kuri vietoje suruoš arba atveš maistą? Ar maitinimo įstaigą pats susiranda ir pasirenka užsakovas? Jeigu maistą gali organizuoti kaimo turizmo sodyba, ar yra galimybė pasirinkti maitinimo įstaigą iš išorės? Kaip tada gali keistis sąlygos? 
  1. Prisitaikome prie užsakovo poreikių.
 17. Jei užsakovas pats pasisamdo maitinimo įstaigą, ar tuomet jie gali naudotis kaimo turizmo sodybos virtuvės įrengimais, viryklėmis, šaldytuvais ir pan.? 
  1. Taip, už atatinkamą mokestį.
 18. Ar stalai, staltiesės, servetėlės, indai ir įrankiai, taurės pateikiami kaimo turizmo sodyboje ar juos reiktų išsinuomoti patiems? 
  1. Jei maitinimą organizuoja sodyba,visa tai būna įskaityta į kainą , jei tinka tokie,kokie yra sodyboje, kitu atveju užsakovas gali atsivežti savo arba už papildomą mokestį išnuomoti pageidaujamus.
  2. Jei maitinimo įmonę užsako pats užsakovas, gali nuomoti sodyboje eančius arba atsivežti savo.
  3. Maitinimo įstaiga sodybai turi mokėti svečio mokestį , kurį sutaria sudarant sutartį.
 19. Kokia maisto ir lengvų gėrimų kaina vienam asmeniui? Kokie mokesčiai ir aptarnavimo  įkainiai? 
  1. Priklauso nuo maitinimo pobūdžio ir užsakovo biudžeto.
 20. Ar galima atsivežti savo tortą ar būtina rinktis tik siūlomą iš sodybos meniu tortą? Ar yra torto pjovimo mokestis? Ar pateitkiate torto pjovimo įrankius?
  1. Suderinus, leidžiama atsivežti, pjovimo įrankiai yra, papildomų mokesčių nėra.
 21. Ar galiu atsivežti savo vyną, alų, šampaną ir kitą alkoholį? Ar yra kamščio mokestis?  
  1. Taip.
  2. Gali būti mokestis už taros sutvarkymą.
 22. Ar jūs turite licenciją alkoholio tiekimui? Jei taip, kokia kaina asmeniui ir papildomi baro įkainai?  
  1. Ne.
 23. Ar yra apribojimai muzikai? Ar yra didžėjus ar muzikinė grupė, kurią rekomenduojate ar turiu pats pasirūpinti muzika? Kurioje vietoje jie gali pasisitatyti įrangą? Kurioje vietoje yra šokių aikštelė? 
  1. Garso apribojimai pagal įstatymą.
  2. Muziką galite pasirinkti patys, galime pasiūlyti.
 24. Ar yra parkavimo aikštelės? Jei taip, ar nereikia mokėti papildomai? Ar lengvai pasiekiama vieta su taxi? Ar gali įvažiuoti autobusas?
  1. Taip.
  2. Nereikia mokėti.
  3. Su taxi - lengvai.
  4. Autobusai gali įvažiuoti į aikštelę.
 25. Kiek tualetų iš viso? 
  1. Lauko - 3.
  2. Salėje - 2.
  3. Nameliuose po vieną.
 26. Ar siūlote šventės koordinavimą sodybos vietoje? Jei taip, kokios paslaugos įeina ir kiek tai papildomai kainuoja? Kiek iš koordinatoriaus pagalbos galiu gauti pasiruošimui, dekoravimui? 
  1. Siūlome, pagal susitarimą.
 27. Ar galite pasiūlyti apsauginius ar patys galime tuo pasirūpinti pagal poreikius? 
  1. Galime pasiūlyti, jei yra reikalavimas.
 28. Ar man reikia pasirūpinti draudimu, jei kažkas atsitinka svečiams?
  1.  Mes esame apsidraudę BCA draudimu.
 29. Ar galiu pats pasisamdyti maitinimo įstaigą, koordinatorių, DJ ir kitus, ar turiu rinktis iš pateikto kaimo turizmo sodybos pirmenybinių partnerių sąrašo? Jei neturiu rinktis iš sąrašo, ar yra rekomenduojami partneriai? 
  1. Galite.
 30. Kokios apnakvindinimo galimybės? Kokia nuolaida užsakant apgyvendinimui daug vietų/kambarių/namelių?  Koks artimiausias viešbutis ar daugiau nakvynei žmonių talpinanti kaimo turizmo sodyba? Ar man bus taikoma nuolaida?-Užsakant visas apgyvendinimo vietas, taikoma nuolaida. Šalia yra sodybų, su kuriomis galima tartis dėl nakvynės ir sąlygų.
 31. Ar yra ženklai nukreipiantys svečius į mano šventę? Kaip svečiams rasti lokaciją? 
  1. Pastatomi ženklai prie sodybos.
  2. Naudotis navigacija įvedant "Vila Terra Resort".
 32. Kokios pramogos svečiams kaimo turizmo sodyboje?- aprašyta skiltyje "Pramogos ir paslaugos".
 33. Ar galima sodybą išnuomoti be nakvynės? Kokiam kiekiui asmenų? - Taip galima iki 200 asmenų. Kaina priklauso nuo nuomos trukmės, savaitės dienų , žmonių skaičiaus ir kitų užsakomų paslaugų.