Vieta


Vila Terra poilsis - viena gražiausių gamtai draugiškų kaimo turizmo sodybų, tik 15 km nuo Molėtų važiuojant Anykščių( Balninkų) kryptimi.

 

Vila Terra poilsis - rojaus kampelis natūralioje gamtoje, mediniai namai, susiliejantys su aplinka. Vilų kaimelis įsikūręs Molėtų rajone 2,75 ha žemės plote, buvusioje kaimo sodybos vietoje, dviejų ežerų - Gruodžio ir Duobio, kuriuos jungia upelis, pakrantėje. Tai unikalus pusiasalis ant kalvos. Iš visų vilų atsiveria nuostabi panorama į ežerų ramybę.  Patogus privažiavimas ištisus metus.

 

Ramus poilsis

 

Vila Terra poilsis - tai vieta ramiam poilsiui su šeima ar draugais. Namai išsidėstę vienas nuo kito atokiai. Vienu metu talpina iki 8 skirtingų grupių nuo 2 iki 10 asmenų, kurios kiekviena turi savo vietą terasose, pavėsinėse  organizuoti malonius vakarus su grill. Vilose yra virtuvėlės su įranga,indais, WC,dušai, TV, nemokamas WI-FI, higienos priemonės, patalynė, rankšluosčiai. Namai apšildomi, todėl svečiai priimami ir šaltuoju metų laiku. 2-4 asmenų grupelės gali pasirinkti apartamentus , tačiau ir jiems sukurta galimybė lauke virti ir kepti. Svečiai aprūpinami reikiamais  indais, įrankiais, malkomis.

 

Svečiams pageidaujant , pateikiami pusryčiai tiesiai į vilą ar numerį.  Dažniausiai svečiai vaišinami "šeimininkės" rytinėmis sriubomis: kopūstiene, žuviene ir kitomis.

 

Vila Terra poilsis - vieta kur gerbiamas svečių privatumas ir ypač didelis dėmesys teikiamas malonios aplinkos kūrimui ir švaros palaikymui. Ramybė, įspūdingas reljefas ir išpuoselėta aplinka yra tos savybės, kurios išskiria šią sodybą iš kitų kaimo turizmo sodybų.

 

 

Šeimos šventėms

 

Vila Terra poilsis - nuostabiai tinkama vieta  šventėms. Nuostabios vietos šalia pat dviejų ežerų suteikia galimybę surengti išties ypatingas šventes, nuo privačių vakarienių, pramogų pirtyje ar kubile netoliese ežero paplūdimio, iki gerai suplanuotų ir šventiškai išpuoštų pobūvių  iki 40 asmenų.

 

Ant ežero kranto nuomojama vieta su koplytėle santuokos, krikštynų,jubiliejų bei kitų progų ceremonijoms, fotosesijoms. 

 

Atkreipiame svečių dėmesį: kai sodyboje apsistoja svečiai ramiam poilsiui, uzsakymai renginiams , kurie trukdytų ramiam poilsiui, nepriimami.  

 Didesnėms šventėms rekomenduojama  išsinuomoti visą sodybą.

 

Verslo seminarai, konferencijos, įmonių renginiai

 

Verslo šventėms šiltu metų laiku, išnaudojant visą sodybos teritorijoją ,gali dalyvauti iki 200 svečių.  Galimi lauko renginiai  su atlikėjais, pasirodymais ar tiesiog žaidimais, galimybė pastatyti papildomas  pavėsines,  apsaugančias nuo blogo oro. Nakvynei talpinama iki 40 asmenų. Nedidelėms grupėms nuomojama salė iki 20 asmenų.


Maitinimas

 

Kaimo turizmo sodyboje svečių pageidavimu ruošiami pusryčiai, užsakomieji pietūs, vakarienės, vaišės pokyliams. Pagrindinėjė viloje įrengta virtuvė pritaikyta maisto gaminimui, šaldytuvai, indai, virtuvės įranga, kuri gali būti nuomojama išvažiuojamo maitinimo įstaigoms. Šalia vilų yra lauko terasos, kur šiltu sezono metu galima mėgautis pietumis ir vakariene. Kituose nameliuose, apartametuose yra virtuvėlės su reikiama įranga ir indais. Taip pat galima pramogauti lauke gaminant maistą ant griliaus ar lauko virtuvėje. Maisto produktus galima įsigyti  vietinėje parduotuvėje už  1,5 km  arba už 15 km esančiuose prekybos centruose Molėtuose. Už atskirą mokestį galimas produktų  pristatymas.

 

Pramogos

Suomiška sauna su priepirčiu šalia ežero su maudynėmis nuo liepto. Malkomis kūrenama pirtis su ypač sveikatai naudingais žadeitiniais akmenimis. Kubilas. 
Badmentonas, tinklinis, futbolas, krepšinis, stalo tenisas( lauke ir patalpoje), polo. Valtys,vandens dviračiai ir žvejyba bei poledinė žūklė abiejuose ežeruose.  Netoliese esančiuose miškuose -uogavimas, grybavimas.

Molėtų rajone kultūrinės ekskursijos, Observatorija, Etnokosmologijos muziejus,  Medžioklės trofėjų ekspozicija, Žvejybos muziejus, Labanoro apžvalgos bokštas, Dubingių žirgynas, Balninkų stiklo muziejus. Tik už 40 km -Anykščiai. Ten taip pat daugybė lankytinų objektų.

 

Vieši projektai 

 

Šioje kaimo turizmo sodyboje kurtas  LTV kino serialas "Giminės po 20 metų" bei serialo tęsiniai, irašytas akordeonisto Broniaus Mūro , grupės "Drovuoliai"garso-vaizdo klipai. Jei kas nori pamatyti ir detaliau susipažinti su teritoija, gali pažiūrėti TV serialą "Giminės po 20 metų", kuris buvo kuriamas šioje sodyboje.

Pastatyta pirmoji Pabaltijo šalyse vertikali vėjo jėgainė.

spausdinti