lt  en  ru  


 
 
PASLAUGOS IR PRAMOGOS » Sveikatinimo paslaugos

    Japonų BIO DETOX organizmo valymas

 

 

Jeigu kartais tiesiog neturite jėgų, Jus išgelbės Bio Detox kūno procedūra. Kasdienė aplinka ir gyvenimo ritmas neleidžia  tausoti sveikatos taip, kaip galėtume. Būtent todėl silpnėja natūralus imunitetas, organizme kaupiasi kenksmingos medžiagos. Procedūros metu toksinai pasišalina iš organizmo per pėdų poras i vonelę skirtingų spalvų pavidalu, pagal ką galima spręsti apie atskirų organų sutrikimo būklę. Bio Detox procedūra atstato imuninę sistemą; padidina darbingumą; pagerina miegą; mažina skausmą ir kojų nuovargį, padeda saugiai ir efektyviai išspręsti daugelį mūsų sveikatos problemų. Šios procedūros normalizuoja cholesterolio kiekį, todėl rekomenduojamos kenčiantiems dėl širdies kraujagyslių ligų, sergantiems sąnarių ligomis.

Rekomenduotina 10 procedūrų du kartus metuose, tačiau ir po vienos procedūros jaučiamas palengvėjimas, silpnutė elektros srovė šalina streso hormonus bei jų sukeltus spazmus, į organus priplūsta kraujo, pagerėja medžiagų apykaita, deguonies pasisavinimas ir organizmas ima normaliai funkcionuoti. Be to , atsiranda energijos, kuri iki BIO DETOX procedūros buvo sunaudota toksinams šalinti iš viso organizmo bei jų sukeltai žalai taisyti.

 Atsipalaiduokite, atgaukite energiją ir jėgas!

 

PIRTIES PROCEDŪROS SU ŽADEITO AKMENIMIS

 

Kokią reikšmę turi akmuo pirties procedūros kokybei ?


Karštas akmuo reikalingas garui išgauti . Kuo greičiau išgarinamas ant jo užpiltas vanduo, tuo greičiau įkaista garas.  Kuo geresnė garo kokybė, tuo malonesnius pojūčius garas suteikia žmogui.

Kas yra „minkštas“ garas, kaip ji išgauti pirtyje?

 "Minkštas" (kartais vadinamas "sausu" garu) garas suteikia malonius pojūčius - lyg žmogų užlietų švelnaus karščio banga. Priešingu atveju - tai tik šiltos drėgmės pojūtis, apsunkinantis kvėpavimą. Po tokios pirties norisi iš karto išeiti „prasivedinti“. „Minkštas“ garas priklauso nuo trijų dalykų - akmenų karščio, garinės patalpos temperatūros bei santykinės oro drėgmės garinėje. Akmenis reikia stipriai įkaitinti (iki300 ir daugiau laipsnių), garinės  temperatūra (palubėje) neturėtų viršyti 60-65 laipsnių, o drėgmė turi būti optimali žmogaus kvėpavimui, t. y. gulto lygyje ji turi siekti apie 60 proc.

Kokios pagrindines fizikinės žadeito savybės nulemia jo unikalumą pirtyje ?

 Pagrindinė žadeito savybė -  šilumos laidumas. Šis akmuo daug greičiau nei kitų rūšių akmenys įkaista nuo metalinio krosnelės paviršiaus. Antroji savybė - šilumos talpa. Patikrinti tai, galime užpylę ant vienodo dydžio ir formos, tačiau skirtingų rūšių akmenų (žadeito ir gabrodiabazo ar muilo akmens) tą patį kiekį vandens.  Žadeitas atvės mažiausiai, nes jis daugiau šilumos sukaupia savyje. Todėl pirtyje, garui išgauti, reikia mažiau vandens.
Žmonės, ilgą laiką naudoję įprastus akmenis, tikina,  kad nuo žadeito kylantis garas daug geresnis ir malonesnis. Akmuo įkaista iki reikiamo greičiau, nei perkaista garinė.

Žadeitas sveikatai ?

Pasak litoterapijos specialistų, žadeitas - stabilizuojantis akmuo, turintis teigiamos koncentruotos energijos poveikį žmogui: žadeitas stiprina nervų sistemą, reguliuoja arterinį spaudimą, minkština kraujagysles, gerina kraujo sudėtį, stiprina potenciją, gydo inkstų ir šlapimtakių ligas. Savybės sustiprėja žadeitui įkaitus. Skirtas elektrinėms ir malkinėms krosnelėms. Imperatoriškuoju akmeniu tituluojamas žadeitas yra vienintelis pusbrangis akmuo, tinkantis pirtims. Šis akmuo lietuviškose pirtyse dar laikomas prabangia naujiena. Pirties akmeniu žadeitas laikomas dėl savo savybių. Akcentuojama, kad žmogaus organizmą teigiamai ir gydomai veikia iš žadeito išsiskirianti silicio rūgštis, turinti nuskausminamąjį, antitoksinį ir uždegimą slopinantį poveikį. Teigiama, kad žadeitas ilgaamžiškesnis už laukų riedulį ar vulkaninės kilmės akmenį.

Akmens negalima užteršti: ant akmenų nepilamas eteriniais aliejais ar žolelių antpilais pakvėpintas vanduo (kvapiosioms medžiagoms garinti yra specialūs ant akmenų statomi ar kabinami indai) ir alus. Užterštas akmuo nebeskleidžia gaivaus kvapo, dėl priemaišų akmenys „prikepa" ir nebelieka šilumos cirkuliacijai reikalingų oro tarpų. Praėjus kiek laiko akmenis rei­kia perkrauti, pašalinti nuolaužas, suirusį akmenį pakeisti sveiku. Žadeito gydomoji galia geriausiai atsiskleidžia dėvint žadeito papuošalus ar darant rytietiškus masažus su šiuo akmeniu. Žadeito sudėtyje yra iki 100 kartų mažiau žmogaus sveikatai kenksmingų sunkiųjų metalų, kurie aptinkami įprastai pirtyse naudojamuose akmenyse. Unikalaus akmens išskiriama energija turi daugelio ligų gydomųjų galių. įkaitinto žadeito gydomosios savybės sustiprėja. Akmenį apliejus vandeniu, pirtyje pasklinda malonus švarios aplinkos kvapas, tampa lengva kvėpuoti.

 

Masažuojančios vonelės pėdoms

procedūra

            Visą dieną praleidote ant kojų ir vakare jaučiate lengvą nuovargį? Tokiu atveju vertėtų pasirūpinti papildoma savo kojų priežiūra ir leisti joms atsigauti bei pailsėti. Tam itin tinkamas variantas – masažinės vonelės,

 kurios padės ir vėl tvirtai stovėti ant kojų.

Kartais net sunku suskaičiuoti, kiek kilometrų per dieną tenka nueiti,

 o nuolatinis stresas kojoms sukelia nuovargį, o kartais net ir skausmą, tad siekiant to išvengti, vertėtų pasirūpinti papildoma pėdų priežiūra.

 Masažinė vonelė kojoms leis atsipalaiduoti, o Jūs tuo tarpu

galėsite pamiršti dienos rūpesčius ir nusiteikti naujiems tolimiems žygiams.

Šiuo prietaisu naudotis itin paprasta ir patogu, todėl visi šeimos

nariai su mielu noru gali išbandyti jo teikiamus privalumus: masažinės kojų vonelės vaikams suteiks smagių emocijų, o jų tėveliai taip pat galės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

 

Parafino vonelė rankoms padės atsikratyti sąnarių skausmams, atpalaiduos rankas po dienos darbų.

 

 

BIOENERGETINIS MASAŽAS

 

Bioenergetinio masažuoklio poveikis yra pagrįstas tradiciniais kinų medicinos  meridianų principais  ir vidaus organų darbo teorijomis, kartu apjungiant  šiuolaikinės  medicinos mokslų pasiekimus bioinformatikoje, energetikoje, neurologijoje ir kituose moksluose. Pažangiausių šiuolaikinių technologijų dėka, bioenergetinis masažas imituoja  tokias tradicines kinų medicinos technikas, kaip akupunktūra, guašo masažas, tuina, prideginimas (ugnies terapija), vakuuminė (baguan taurių) terapija ir kitiems metodams.

Bioenergetinis masažas tiesiogiai veikia biologiškai aktyvius taškus, todėl pagreitėja organizmo sveikimas, išvalomi meridianai, atstatoma normali kraujo cirkuliacija, pakeliama  ČI (Qi gyvybinė energija) organizme, atstatomas IN-JAG (Yin-Yang) balansas vidaus organuose. Ši metodika yra efektyvi profilaktikai, įvairių organizmo sutrikimų korekcijai, o taip pat sveikatos palaikymui. Ji harmoningai sąveikauja su trimis pagrindiniais  Fohow JANG-ŠENG (Yang-Sheng) principais: Jang –Šeng psichologija, Jang –Šeng elgesiu, Jang – Šeng mityba. Idealiai tinka  naudojant pagrindinius produkcijos (reguliacija, valymas, atstatymas) produktus.  Galima naudoti kaip efektyvią papildomą priemonę susirgimų profilaktikai ir sveikatos palaikymui.


Bioenergetinio masažo  funkcijos:
1. Toksinų pašalinimas ir kraujo valymas.
2. Kraujotakos (kraujo apykaitos) pagerinimas. 
3. Metabolizmo padidinimas.
4.Padidina ląstelių aktyvumą, sustiprina imunitetą ir pakelia organizmo gebėjimą atsistatyti.
5.Sumažina tinimus, pašalina skausmus, sustiprina kaulus ir raumenis.
6.Reguliuoja vegetacinę nervų sistemą, pagerina miego kokybę. 
7. Reguliuoja endokrininės sistemos funkcijas, atlieka figūros korekciją ir  duoda kosmetinį efektą.

8. Valo meridianus, pašalina užsistovėjusį kraują. [fohow-bioenergetinis-masazuoklis-web1].