lt  en  ru  

 
 
Kaimo turizmas » Vizija

Vizija tapusi realybe

 

Vila Terra poilsis yra antri Jūsų namai užmiestyje. Vilų kompleksas nėra nei viešbutis, nei tipiška kaimo sodyba.  Norime duoti žmonėms galimybę pajusti ramų gyvenimą nuostabios gamtos apsuptyje ir kartu suteikti miesto komfortą. Jūs gaunate vilos ar kambario raktą ir ilsitės visiškai privačiai.

 

Kiekviena Jūsų ramaus poilsio akimirka apgalvota - jaukus šiuolaikiškas interjeras, visi patogumai, belaidis internetas,TV, DVD, knygos, švari patalynė, virtuvės indai ir įrankiai, lauko kepsninės ir iešmai, malkos. Namai išsidėstę toli vienas nuo kito ir čia gerbiamas svečių privatumas kaip ir gamta:

smėlėtas ir natūralus ežero paplūdimys, išpuoselėtas žemės sklypo reljefas pabrėžiantis mielas akiai vietas.

 

Susijunkite su Jums mielais žmonėmis - šeimos nariais, draugais ar net bendradarbiais, išsirinkite Jums labiausiai patinkantį apsigyvenimui variantą ir atgaukite jėgas  gamtoje. Čia galima laisvai kvėpuoti, mąstyti, planuoti ir žaisti. 

 

Labas rytas

 

Ryte atskilėlus Jums nereikės galvoti apie parduotuvę, produktus ir maisto ruošą. Pusryčiai  bus paruošti pagal tai ,ką Jūs mėgstate ir atnešti į vilą ar numerį. Iš ryto grįžusius žvejus pasitiksime su žuviene, kopūstiene ar kita sriuba, mėgstantiems vakarietišką aptarnavimą, atkeliaujančius užsieniečius ar sugrįžtančius lietuvius iš svečių šalių pageidaujant vaišinsime kontinentiniais ar angliškais pusryčiais. 

 

Renginiai gamtoje

 

Čia galite organizuoti šeimos šventes, tiek renginius įmonėms. Sodybos teritorija taip išplanuota, kad kiekvienas renginys unikaliai pritaikomas pagal kliento poreikius, ar tai verslo partnerių pasisėdėjimas privačios vilos tersoje arba pirtyje, gal būt, senjorų sambūris ar įmonės darbuotojų sąskrydis su sportiniais lauko žaidimas, laužais ir koncertu ant ežero kranto. 

 

 

 

Vila TERRA POILSIS savininkė

Teresė Morkūnienė