lt  en  ru  


 
 
Kaimo turizmas » Specialūs pasiūlymai

 

 

 

 

 


Mieli Vila TERRA POILSIS draugai- nuolatiniai svečiai, tikiuosi esate visi sveiki ir sėkmingai susitvarkote su naujais iššūkiais , kuriuos bloškė netikėta Korono viruso banga. Tikiuosi, kad visa tai praeis ir mes visi vėl galėsime normaliai dirbti ir maloniai ilsėtis. Tikiuosi, kad Jūsų gyvenimai nesustojo ir Jūs planuojate ar planuosite savo atostogas. Gal pageidautumėte atostogas ar savaitgalio poilsį praleisti pas mus, jei tas nelemtas virusas mus paliktų nuo birželio mėnesio?
Su šiuo laišku noriu priminti apie save, kad mes esame, tvarkomės ir planuojame šią vasarą Jus vėl matyti. Jei nuspręstumėte , prašyčiau preliminariai rezervuoti laiką. Rezervaciją abipusiai patvirtinsime, kai užsibaigs karantinas, kol kas mokėti avanso nereikia. Palankiausios sąlygos bus tiems, kurie rezervuos savaitės ir ilgesnes atostogas.Vienai nakvynei užsakymus priimsime tik paskutinę minutę, esant laisvų vietų.
Galimi apgyvendinimo variantai: 2,4,5,6,8,13,19,25 asmenims. Užsakant visą sodybą - 42 asmenims, įskaitant vaikus iki 18 metų, bet neįskaitant kūdikių iki 2 m., kurie gali miegoti vaikiškose ar sudedamose lovelėse, maniežuose ar vežimėliuose.
Savo pageidavimus galite siųsti SMS žinute -
8 686 03233, el.paštu: terra.resort29@gmail.com , žinute į FB arba tiesiog skambinti, pateiksime siūlomus variantus ir paslaugos kainą.
Visiems linkiu sveikiems sulaukti Šv. Velykų ir likti namuose.
Saugokite save , savo artimuosius ir aplinkinius.
Saulėto pavasario,
nuoširdžiai,
Teresė


 
Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti