lt  en  ru  


 
 
Kaimo turizmas » Specialūs pasiūlymai

ŠĮ SAVAITGALĮ  NETURIME VIETŲ  VILŲ KAIMELYJE GRUODŽIUOSE, tačiau galime pasiūlyti autentišką sodybą TERRA POILSIS  su stovyklaviete prie Balninkų, Anykščių kryptimi 1,5 km, prie Smėlinio ežero. 

 

Sodyba Terra Poilsis prie Balninkų apsupta 21 ha pievų. Nuostabus vaizdas į Balninkus, matosi bažnyčios bokštai.Sodyba autentiška, (kolkas be patogumų, šulinys, tualetas lauke). Klojimas, didelė pavėsinė,mediniai baldai, laužavietė.  Name 8 miegamos vietos. Senovinis duonkepis pečius ir plyta.Lauke daug vietos palapinėms. Ežeras Smėlinis už 200 m. ,220 m. pakrantė , lieptas, miškas, miške  prie ežero stovyklavietėje  yra elektra. 

 

 

 


Mieli Vila TERRA POILSIS draugai- nuolatiniai svečiai, tikiuosi esate visi sveiki ir sėkmingai susitvarkote su naujais iššūkiais , kuriuos bloškė netikėta Korono viruso banga. Tikiuosi, kad visa tai praeis ir mes visi vėl galėsime normaliai dirbti ir maloniai ilsėtis. Tikiuosi, kad Jūsų gyvenimai nesustojo ir Jūs planuojate ar planuosite savo atostogas. Gal pageidautumėte atostogas ar savaitgalio poilsį praleisti pas mus?
Su šiuo laišku noriu priminti apie save, kad mes esame, svečius priimame, ir  šią vasarą Jus norime vėl matyti. Jei nuspręstumėte , prašyčiau preliminariai rezervuoti laiką . Palankiausios sąlygos bus tiems, kurie rezervuos savaitės ir ilgesnes atostogas.Vienai nakvynei užsakymus priimsime tik paskutinę minutę, esant laisvų vietų.
Galimi apgyvendinimo variantai: 2,4,5,6,8,13,19,25 asmenims. Užsakant visą sodybą - iki 30 , įskaitant vaikus iki 18 metų, bet neįskaitant kūdikių iki 2 m., kurie gali miegoti vaikiškose ar sudedamose lovelėse, maniežuose ar vežimėliuose.

Galite užsisakyti sauną ar pirtį, kubilą. Tiekiame skanius ir sočius pusryčius.
Savo pageidavimus galite siųsti SMS žinute -
8 686 03233, el.paštu: terra.resort29@gmail.com , žinute į FB arba tiesiog skambinti, pateiksime siūlomus variantus ir paslaugos kainą.
Laukiame Jūsų,
nuoširdžiai,
Teresė


 
Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti